Електронні підручники – помічники учня

ebooksШкола – це незабутній час. Це період спілкування з друзями, батьками, час першої любові і справжньої дружби. Добре, якщо цей час ніщо не затьмарює. Хочеться, щоб уроки були завжди цікавими, а книжки – легкими. Полегшити життя допомагає Інтернет. Спеціальні сайти роблять все для того, щоб життя школяра стало простіше. Електронні книги – це реальний помічник учня. Може такі електронні версії і не замінять паперові підручники, а, швидше, будуть їх доповнювати завдяки інтерактивним можливостям. Але, на мою думку, наше майбутнє за електронікою, і вже зараз потрібно вчитися нею користуватися не тільки в розважальних, але й в навчальних цілях. На нашому сайті відтепер існує можливість завантажити електронні підручники. Щоб скористатись електронною бібліотекою школяра перейдіть по посиланню.

Зав. бібліотеки ЗОШ №3 м. Борислава Матуріна Л. Г.