Європейські пригоди червоної шапочки

4 травня у школі відбувся ранок «Ми – члени європейської спільноти». Учні 3-А  класу  (класний керівник Бондаренко Ореста Ярославівна) презентували казку «Червона шапочка» трьомя мовами: українською, польською, англійською.

Бондаренко Ореста Ярославівна

Англійську версію підготувала вчитель іноземної мови Яцуляк В.Б., польську – мама учня і випускниця нашої школи Васил’єва О.В.

Це була і класична, і сучасна інтерпретація казки.

Дійство супроводжувалось кліпами, піснями різними мовами.

Комп’ютерний супровід і музичне оформлення заходу здійснила вчитель інформатики Ольга Ридзанич. Допомагала учениця 9 кл. Височин Ліза.

«Креативно, незвичайно, захоплююче!» – так відгукувались глядачі. І не вірили, що це свято підготували третьокласники.

А потім був «солодкий стіл» і дискотека.

Вмієм працювати – вмієм відпочивати!

А попереду – поїздка в Карпати! Бо уроки у нас не тільки в класі, а й на природі, в музеях, інших містах.

Вчитись – це цікаво, весело, креативно!