Голодомор 1932-1933 років. Ми пам’ятаємо!

Голодомор 1932-1933 років.

Ми пам’ятаємо!

Зроніть сльозу. Бо ми не мали сліз.

Заплачте разом, а не наодинці.

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

Що мали зватись гордо — українці.

Н. Виноградська

Пам’ять — нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок із кривавими й чорними кольорами. Одна з найстрашніших — голодомор 1932-1933 років.

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів.

У переддень учні 10 класу підготували та провели виховну годину “Голодомор 1932-1933 років. Ми пам’ятаємо!”

Тематичні виступи школярів, проникливе та зворушливе читання віршів супроводжувалися відеорядом архівних світлин і спогадів очевидців тих страшних часів.

Ми не в змозі повернути втрачені людські життя, та пам’ятати про трагедію повинні!

Класний керівник 10 класу

Гуцало Маріанна Ігорівна