Голосуймо разом! Новий проект – нові можливості!

Голосуймо разом!

Новий проект – нові можливості!

Перемагати краще разом! Нам це добре відомо з голосування по попередньому проекту. От і сьогодні знову звертаємося до всіх, хто разом з родиною Загальноосвітнього закладу середньої освіти №3, хоче створити кращі умови для навчання школярів.

Наш ПРОЄКТ №9 https://budget.e-dem.ua/4610300000/project/19368?return=main

Реалізація цього проєкту допоможе провести капітальний ремонт двох класних кімнат: інклюзивно-ресурсної кімнати та кабінету обслуговуючої праці для дівчат, що сприятиме створенню належних умов для розвитку і навчання дітей з особливими освітніми потребами, а також удосконалить процес проведення уроків трудового навчання у дівчат, зробивши його більш функціональним і цікавим.

Якщо ви житель Бориславської ТГ і маєте банківську картку Ощад чи Приват, а також додаток Приват-24 чи власний електронний підпис, переходьте за посиланням, авторизуйтеся і ПІДТРИМАЙТЕ наш гуманний і дуже потрібний проєкт!

https://budget.e-dem.ua/4610300000/project/19368?return=main

Голосування відбувається

з 31 жовтня до 14 листопада включно.

Дуже чекаємо на вашу підтримку, адже перемагає той проект, за який проголосувало більше людей. То ж не будьте байдужими до долі своїх дітей, допоможіть створити для них умови навчання, які відповідатимуть сучасним стандартам.

Дякуємо.

Директор ЗЗСО №3

Драган Володимир Іванович

2021 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>