Герої не вмирають

Двадцятого лютого найстрашніша й найкривавіша дата в новітній історії України.   В цю ніч загинуло більше сотні кращих синів України, які відстоювали свою рідну землю. З нагоди цієї пам’ятної дати  учні 7- Б класу під керівництвом педагога організатора Стефанчук Оксани Василівни провели виховну годину «Герої не вмирають», присвячену 5 річниці Небесної сотні.

Почесним гостем на заході був Ігор Михайлович Здендяк, який 15 місяців був в зоні АТО. Він подякував тим дітям, які писали листи , малювали малюнки і передавали на передову. Тоді – це була тепла звістка з дому. Тепер спогади і цінна пам’ять про перебування в зоні АТО.

Учні 7- Б класу розповідали власні вірші про події на Майдані, які вийшли окремою збіркою «Україну не здолати» у лютому 2015 року. Оксана Василівна показала мультимедійну презентацію подій на Майдані 20 лютого 2014 року.

Під скорботні звуки пісні-реквієму «Плине кача по Тисині…», що стала своєрідним символом  Майдану, усі присутні хвилиною мовчання пом’янули  загиблих героїв.

Вічна пам’ять і слава героям!

Ольга Лісович