Гірськими стежками фортеці Тустань

24 вересня 2019 року учні 3-А класу побували на екскурсії в селі Уріч Сколівського району. Мандрували звивистими гірськими стежками фортеці Тустань, що розташована на скелях-пісковиках, висотою 85 метрів. Попили джерельної води. Побачили макети стародавньої військової техніки. Дістали масу позитивних емоцій від різного виду гойдалок.
У музеї дивилися із захопленням фільм про фортецю”Тустань”. Уважно слухали розповідь екскурсовода. Придбали на пам’ять сувеніри.
Продовження екскурсії відбулося в музеї “У дворі” у сусідньому селі Підгородці. Діти були в захопленні від майстер-класу з випікання хліба, роботи на ткацькому верстаті і стародавній зернотерці (мололи зерно на муку) . Залюбки робили домашнє масло, а ще з більшим задоволенням дружно його куштували, бо воно було зроблене власними руками.
Господиня музею, пані Люба, розповіла учням про історію рідного села і захопливу історію створення власного музею. Діти сиділи на матрацах з сіна і соломи та уважно слухали цікаву і змістовну розповідь. Кожен учень поїхав додому з хлібчиком , спеченим на дровах у стародавній печі.
Дякуємо пані Любі за такий цікавий відпочинок і смачний обід з чаєм на карпатських травах.
Радості було без меж, коли учні подарували хлібину, зроблену власними руками, директору школи Драгану Володимиру Івановичу. Ще ми дуже вдячні батькам, які допомагали під час екскурсії. Діти були дуже задоволені.

Фришко І.І.