Година «День пам’яті та примирення»

День пам’яті та примирення – пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нациської Німеччини.

Сьогодні в нашій школі учнівським самоврядуванням було проведено годину пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Учні школи хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто загинув на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, тих хто побував  і загинув у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Педагог-організатор Стефанчук О.В.

2018 рік