Година милосердя “І біль, і пам’ять, і тривога…”

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин.

Як тяжко, як тужно моєму народу болить!

(Б.Олійник «СІМ»)

Трагедія Чорнобиля ввійшла в історію як невигоєна рана на тілі України. Надто дорого ми заплатили і ще заплатимо за людську недбалість. Немає, напевно,  місця в Україні, яке  б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Багато людей ціною власного життя рятували нас. Багато з них і наші земляки, які залишили на ЧАЕС частину своєї душі, свого здоров’я.

Шана їм і велика подяка.

26 квітня учні 8-А класу разом із класним керівником,

Яцуляк Т.М., провели годину милосердя “І біль, і пам’ять, і тривога…”

У своїх виступах учні розповідали про Чорнобильську трагедію, про ліквідаторів аварії, наголошували про потенційну небезпеку радіації для усього живого.

Всі присутні схилили голови у хвилині мовчання перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів.

Козар Оксана Михайлівна, заступник директора з виховної роботи