Гордість нашої школи

16 грудня  2017 року у місті Львові відбувся відкритий турнір з кікбоксингу «Пам’яті героїв АТО», в якому брав участь учень  7-Б класу нашої школи Павляк Остап. Перемігши кікбоксерів з м. Львова та м. Рівного,  він став переможцем турніру.

Також цієї осені Остап посів перше місце у відкритому обласному турнірі «Кубок Галичини». Навесні цього року він підкорив свої найбільші спортивні вершини.

6-9 квітня 2017 року в місті Бровари  у складі команди Львівської області серед юніорів у ваговій категорії 40 кг. Остап провів 7 поєдинків і у кожному з них здобув перемогу, виборов  звання Чемпіона України за версією «WAKO». У травні цього року у місті Львові він став срібним призером Чемпіонату України за версією «WPKA». Остапу присвоєно 1-й дорослий розряд з кікбоксингу.

На даний час Остапа тренує його брат Олег Павляк, майстер спорту України.

Кажуть, що талановита людина – талановита в усьому. А й справді, він не лише хороший спортсмен, а й хороший учень.

Остап гарно навчається, танцює, малює, бере активну участь у житті школи і класу. Він життєрадісний, комунікабельний, ввічливий. Має хороший авторитет серед однокласників. вірний друг.

Вітаємо Остапа з перемогою і бажаємо

подальших успіхів у спорті та навчанні

Класний керівник 7-Б класу Іванна Фришко