Гордість школи – переможець обласного туру олімпіади з географії Петрів Володя

Гордість школи – переможець обласного туру

олімпіади з географії Петрів Володя

У стінах Бориславської ЗОШ №3 навчається багато талановитих дітей.

Серед них хотілося б відзначити учня 8-Б класу Петріва Володимира.

Як сіяч тішиться, коли проростає посіяне ним зерно і дає гарні урожаї, так і кожен вчитель радіє з того, коли посіяні у дитячі душі зерна добра дають прекрасні результати.

Володя навчається у нашій школі з першого класу. З теплотою згадує свого працьовитого вихованця вчитель початкових класів Лісович Ольга Григорівна.

Працьовитим і наполегливим залишається учень і сьогодні.

Жоден класний чи шкільний виступ не обходиться без участі Володі.

Хлопчик уже другий рік є учасником і призером шкільних і міських олімпіад. Дитина всебічно обдарована, і свідченням цього є зайняті призові місця з предметних міських олімпіад.

Цікавим є той факт, що Володя є учасником і призером олімпіад як природничого, так і гуманітарного напрямків.

Цього навчального року учень здобув призові місця в усіх предметних олімпіадах, учасником яких він був:

українська мова та література (вчитель Галина Шоха) – І місце,

математика (вчитель Тетяна Яцуляк) – І місце,

фізика (вчитель Ігор Попик) – І місце,

історія (вчитель Ірина Данилець) – І місце,

географія (вчитель Анна Цапів) – І місце,

хімія (вчитель Орися Ровенчак) – ІІ місце,

біологія (вчитель Наталя Яремко) – ІІІ місце.

Також був учасником міської олімпіади з англійської мови.

Учень брав участь в обласних олімпіадах з математики, історії, фізики,

і на обласній олімпіаді з географії зайняв ІІІ місце

(вчитель Анна Цапів).

У розмові з Володимиром я поцікавилася тим, ким він хоче бути у майбутньому.

Володя відповів, що має намір і надалі вдосконалювати знання, гарно вчитися, щоб реалізувати себе у житті, адже хоче у майбутньому бути архітектором.

Педагогічні працівники Бориславської ЗОШ №3 радіють за успіхи свого вихованця, висловлюють щиру подяку батькам за виховання сина і вірять, що знання та навички, здобуті у школі, дитина обов’язково реалізує в майбутньому.

Галина Шоха,

вчитель української мови та літератури

Один коментар до статті “Гордість школи – переможець обласного туру олімпіади з географії Петрів Володя

1. Олена Петрів

Я щиро дякую Господу Богу ,що дав мені можливість зробити правильний вибір у житті ,а саме вибрати школу, в якій навчаються мої діти.Адже завдяки дирекції ЗОШ / 3 тут викладають хороші спеціалісти та фахівці.Щира подяка першій вчительці мого сина, Лісович Ользі Григорівні, яка вклала в дітей любов до книг, бажання до науки, також розвивала дитячі таланти , залучаючи їх до участі у різних виступах у школі і за її межами. Діти часто відвідували дитячу бібліотеку ,їздили на різні екскурсії, брали участь у виступах пов’язаних з поезією наших визначних поетів,а саме щорічно бували на літературному конкурсі в Дрогобичі І.Я. Франка і отримували призові місця.Також хочу подякувати усім вчителям, які взяли активну участь у підготовці до міських і обласних олімпіад мого сина.Адже завдяки взаємній праці на сьогоднішній день ми маємо такі чудові результати. Львів тепло прийняв наших дітей ,було чудове відкриття у Львівському університеті імені Івана Франка.
    Незважаючи на сильних конкурентів з ліцеїв та гімназій усієї області, Борислав зумів знайти своє місце під сонцем науки.
    Мама учня 8-Б класу – Петрів О. М.