ГОТУЄМОСЬ СТАТИ ШКОЛЯРАМИ

На весняних канікулах шкільні коридори опустіли, стало тихо і трішечки сумно…

На щастя, це тривало зовсім недовго. Майбутні першачки наповнили школу веселим гомоном, сотнею запитань.У ці дні вони знайомились зі своїм класом, мамою-вчителькою, кабінетами, бібліотекою. Познайомились і з директором школи Володимиром Івановичем Драганом, який привітно зустрів майбутніх першачків в кабінеті і побажав їм успіхів і натхнення до навчання.

А як цікаво пройшли перші заняття! Діти  дізналися багато нового, вправно виконували завдання, відчули себе справжніми школярами.

Малюки подружилися між собою і з нетерпінням чекали кожного наступного дня, щоб знову прийти до школи.

Тиждень минув неймовірно швидко. Заняття закінчилися успішно і кожен отримав символічну «Золоту медаль» за здобуті успіхи.

Зовсім скоро першовересневе свято відкриє двері нашої школи перед новими першокласниками. Досвідчений, високопрофесійний педагог, вчитель з доброю душею і мудрим серцем, Зубик Оксана Володимирівна, візьме їх за руку і поведе дорогою знань, довжиною в 4 цікаві і неповторні роки.

2019 рік