ГОТУЄМОСЬ СТАТИ ШКОЛЯРАМИ

ГОТУЄМОСЬ СТАТИ ШКОЛЯРАМИ

На весняних канікулах шкільні коридори опустіли, стало тихо і трішечки сумно…

На щастя, це тривало зовсім недовго. Майбутні першачки наповнили школу веселим гомоном, сотнею запитань.У ці дні вони знайомились зі своїм класом, мамою-вчителькою, кабінетами, бібліотекою. Познайомились і з директором школи Володимиром Івановичем Драганом, який привітно зустрів майбутніх першачків в кабінеті і побажав їм успіхів і натхнення до навчання.

А як цікаво пройшли перші заняття! Діти  дізналися багато нового, вправно виконували завдання, відчули себе справжніми школярами.

Малюки подружилися між собою і з нетерпінням чекали кожного наступного дня, щоб знову прийти до школи.

Тиждень минув неймовірно швидко. Заняття закінчилися успішно і кожен отримав символічну «Золоту медаль» за здобуті успіхи.

Зовсім скоро першовересневе свято відкриє двері нашої школи перед новими першокласниками. Досвідчений, високопрофесійний педагог, вчитель з доброю душею і мудрим серцем, Зубик Оксана Володимирівна, візьме їх за руку і поведе дорогою знань, довжиною в 4 цікаві і неповторні роки.

 

2019 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>