Діти Львівщини – Франкові

Петрів Володимир – учень 4 – Б класу нашої школи – юний художник

Петрів Володя – учень 4 – Б класу нашої школи, учасник обласної виставки дитячого малюнку «Діти Львівщини – Франкові». За ілюстрацію до казки Івана Франка «Як синиця хотіла море спалити» отримав СЕРТИФІКАТ та книгу Романа Іванчука «Світ спіймав мене, і я тим тішусь».

Всього на конкурс було представлено 111 робіт із 28 шкіл Львівщини. Шість робіт із Борислава отримали сертифікати.

2 коментарі до “Діти Львівщини – Франкові

1. Ірина Скалич

Клас!!! Вітаю))) Володя – ти молодець!!! Із 3-х тис . малюнків по Львівській обл.- 5 дітей з Борислава і ти один із них нагороджений сертифікатом у художньому стилі та 3-є місце по поезії Франка. Успіхів тобі та подальших перемог !!! Хай щастить тобі у всіх твоїх починаннях!!!

• Володя Петрів

Ірина, дуже дякую за теплі слова.