Гурт “Козаки” на фестивалі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри СОКІЛ (“Джура”)

Сьогодні найактуальніше та найважливіше місце у вихованні дітей  у системі  національної освіти належать патріотичному вихованню. Його актуальність, як і духовного виховання полягає  у процесі формування в державі громадсько-активного суспільства, яке сприятиме формуванню та становленню єдиної України. Гра Сокіл (“Джура”) виховіє справжніх патріотів.

Ми – єдина сім’я. Ми с тобою і є ця країна
Україна-це я!
Україна-це ти!
Україна-це ми
Україна

З такою речівкою представили свій гурт “Козаки” на фестивалі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл (“Джура”) учні нашої школи. Керівником гурту стала учениця 9-А класу, спортивна та надзвічайно креативна, Буківська Вероніка.

Учасники гурту, не менш позитивні та енергійні:

Сухий Роман (прапороносець, уч.10 кл.),  Паізов Ерік (уч. 9-Б кл.), Дидик Максим (уч. 9-Б кл.), Столяр Юлія (уч. 9-А кл.), Рославцева Тереза (уч. 9-А кл.), Петрів Олена (уч. 9-А кл), на високому рівні представили нашу школу.

Молодці наші Козачата!

Ми вами пишаємося!