Талановиті дівчатка

Ільницька Анастасія

Ільницька  Анастасіяучениця 3-го класу Бориславської ЗОШ №3 почала займатися боротьбою дзюдо з 6 років у ДЮСШ.

Настя переможниця  обласних олімпіад, призер міжобласної олімпіади з дзюдо 2016 року.

Шахунова Валерія, учениця 4 – Б класу

Шахунова Валерія, учениця 4 – Б класу нашої школи, активний член гуртка «Рідне слово», яке працює на базі цього ж  класу під керівництвом Харлан Наталі Кирилівни. З першого класу приймає участь у всіх класних, шкільних, міських літературних читаннях та конкурсах. Нагороджена грамотами дирекції школи, міського відділу освіти за активну участь у виступах та декламацію поезій. Під час урочистих імпрез Валерія майстерно декламує  вірші Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки та наших краян Івана Гнатюка, Івана Зінченка, Ігоря Нижника, Євгена Титикайло, Ольги Сидорак.  У 2014 році Валерія нагороджена грамотою за активну участь у конкурсі з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «Вслухаємось в поезію Шевченка» у номінації «Артистизм». У 2015 році Бориславська ЦБС міська бібліотека для дітей нагородила її грамотою як активну читачку та «казкарку» в номінації «Артистизмом володію й про знання книжкові мрію». Валерія зачаровує слухачів силою голосу, задушевністю виконання твору, артистизмом, безпосередністю. Вона й сама пише вірші, складає казочки, які друкуються у дитячому журналі «Колобочок», в місцевій газеті «Нафтовик Борислава» та в газеті для дітей та дорослих «Журавлик».

Валерія займається спортом, відвідує секцію дзюдо й займає призові місця у своїй ваговій категорії.

Бажаю тобі, Валеріє, постійно поповнювати свій репертуар новими поезіями класиків української літератури та поетів рідного краю; успіхів на великій сцені; визнання у творчому житті.

Класний керівник 4 – Б класу, Ольга Лісович

Один коментар до статті “Талановиті дівчатка

1. Батьки Валерії

Шановні Ольго Григорівно та Наталя Кирилівно!
    Дякуємо Вам за Вашу роботу та високу професійну майстерність у розвитку творчості Валерії.
    З повагою, батьки Валерії.