Інтелектуальна гра-конкурс «Мово українська, мово солов’їна»

Інтелектуальна гра-конкурс

«Мово українська, мово солов’їна»

9 листопада – День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Свято об’єднує серця тих, хто вболіває за долю української нації і майбутнє Українського  Слова.

Саме у ці святкові дні учні 6 – Б  класу ( вчитель української мови та літератури Казарм О.М.) провели інтелектуально – пізнавальну мовну гру «Мово українська, мово солов’їна».

Команди дівчат «Мовознавці» та хлопців  «Словограй» змагалися між собою у 7 конкурсах («Мовне асорті», «Граматичний  турнір», «Редактор», «Відгадай фразеологізм», «Словникар», «Скажи без затримки», «Домашнє завдання»).  Боротьба між командами виявилась запальною. Запитання були різнопланові, розраховані на кмітливість, креативність, почуття гумору й, зрештою, на удачу команд.  Атмосфера заходу була  надзвичайно теплою та дружньою.

Звичайно ж перемогла ДРУЖБА!

Журі конкурсу у складі: голови журі  – Валаги Назара, члена учнівського парламенту, міністра комітету «Охорона здоров’я»,   учня  11- А класу;  членів журі – Савки Анни, членкині  учнівського парламенту, міністерки комітету «Прес-центр», учениці 11-А класу;  Микулич Олесі, членкині учнівського парламенту, міністерки комітету «Милосердя», учениця 11-А класу провели нагородження та вручили призи.  Лінгвістична гра школярам дуже  сподобалася, адже вони змогли поглибити свої знання.

Маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!» Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталася нам у спадок від славних предків!

Вчителька української

мови та літератури