Посади калину коло серця, хай вона цвіте в душі

Український народ багатий на різноманітні традиції. З давніх – давен найулюбленішою рослиною українців була калина. Калина коло хати – найперша й найвизначніша ознака оселі українців. Існує гарний звичай: біля щойно зведеної оселі насамперед висаджують калину.

Учні 4 – Б класу нашої школи свято цінують традиції нашого народу.  Восьмого квітня школярі провели акцію «Посади калину коло серця, хай вона цвіте в душі» і посадили чотири кущі калини на подвір’ї школи. Маленькі саджанці калини принесли  учні класу Олександр Кричак та Валерія Шахунова. А ще Валерія написала невеличкий вірш про калину, яка росте біля її вікна.

Калина

Біля мого вікна

Зацвіла калина.

Білі квіти одягла,
Стоїть, наче молода.

Соловейко цю красу

Піснею вітає,
А легенький вітерець

Гілочки гойдає.

Відрадно, що усіх нас щороку навесні , біля школи буде милувати білий цвіт калини, а восени –  червоні кетяги.

Рік за роком, підростатимуть кущі калини, і разом з ними, зростатимуть мої улюблені вихованці. Дорогі діти! Нехай ваші добрі справи множаться і вся життєва стежина буде зіткана любов’ю,  добром, достатком, а благі справи увінчані успіхом.

Класний керівник 4 – Б класу, Ольга Лісович