КАЗКОВИЙ НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ ДЛЯ 2-А ТА 3-А КЛ. (ЗЗСО №3)

КАЗКОВИЙ НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ

2-А КЛАСУ ( КЛАСНИЙ КЕРІВНИК ЛИС О.Є.) ТА 3-А КЛАСУ ( КЛАСНИЙ КЕРІВНИК БОНДАРЕНКО О.Я.)

Надзвичайно казкового зимового дня з передсвятковим настроєм наші дітки відправились у розважальний центр” ЗЕФІР” до резиденції Святого Миколая. Тут взяли участь у майстер – класі з виготовлення новорічної іграшки, написали листа до Чудотворця і отримали від нього подаруночки. А ще активно та дружно розважались. Розважались від душі. Адже попри навчання дітям потрібні розваги та відпочинок. Повернулись додому з сувенірами та захопили з собою море позитивних емоцій.

Світлини 2-А класу

Світлини 3-А класу