Казковий день осені

Осінь… Яка вона різнокольорова, щедра, багата і неповторна кожного разу. Цьогорічна осінь немов продовження літа.

А ще для учнів 2-Б класу вона буде незабутня.

29 серпня, цей день став  для дітей казковим, бо ми досліджували світ на галявині біля річки Бистриця.

Дружною великою класною сім’єю ми прибули на казкове безкрає поле. Ласкаве сонечко пестило нас своїми промінцями.

Вчителька (Зубик Оксана Володимирівна) розповіла нам про лікарські рослини, навчила розрізняти хвойні дерева та листяні, навчила розпалювати багаття, смажити ковбаски.

А яка красива гірська річка з валунами, в цей день вона була спокійною.

Казковий коник-стрибунець супроводжував нас по галявині, і навіть грибочок посміхався нам.

Набігались, надихались, награлись.

День злетів швидко. Прощаючись з чарівною галявиною, рікою, ми запустили «кораблики мрій»! Понесла їх Бистриця в Дністер і Чорне море.

І, надіємося, що наші мрії про часті уроки серед природи збудуться.

Вони захоплюючі, неповторні, бажані!