Казковий калейдоскоп

до 160-ї річниці з дня народження Ї. Франка-1-638 (1)

10 листопада 2016 року в центральній бібліотеці нашого міста відбулося літературне свято, приурочене до 160-ї річниці з дня народження Івана Франка. Учасники дійства – учні шкіл міста Борислава. Діти запропонували глядачам театралізовані дійства, що стосувалися творчості І. Франка, як казкаря, письменника, який частину свого творчого доробку присвятив дітям.

У цих урочистостях взяли участь також  учні  нашої школи.

Першокласники (класний керівник Ольга Лісович)  показали глядачам театралізовану постановку вірша “Киця”. Учасники драматичного гуртка  (керівник Галина Шаран, вчитель української мови та літератури) ознайомили всіх присутніх на святі з казкою І. Франка “Три міхи хитрощів”, діти  майстерно перевтілились в образи казкових героїв:  Лисички (В. Шахунова), Їжачка (В. Пелешок), Господаря ( О. Костик).  Ведуча – Н. Гвоздецька.

За активну участь та популяризацію казок Івана Франка колектив нашої школи було нагороджено Дипломом відділу гуманітарної політики та відділу освіти.