Казковий світ Орести Ярославівни

На світлині: учні четвертого класу власноруч виготовляють подарунки для нових першокласників

Казковий світ Орести Ярославівни

Знайомтесь: Бондаренко Ореста Ярославівна, класний керівник 4-А класу та перша вчителька для майбутніх учнів 1-А класу.

Перша вчителька для школяра – особлива людина, вона стане для ваших дітей і наставником,  і другом,    навчить їх не боятись висловлювати власні думки, бути відповідальними, чемними,  жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

Першачки отримають:

• високий рівень знань;
  •  теплий і затишний клас;
  • навчання за новаторськими методиками навчання читанню (ребус-метод);
  • індивідуально-групові логопедичні заняття;
  • широку екскурсійну програму;
  • уроки-екскурсії в цікавий, захоплюючий світ знань;
  • можливість взяти участь у різноманітних конкурсах («Кенгуру», «Бобер», «Соняшник», «Колосок» та ін.);
  • креативну першу вчительку,  яка стане для ваших дітей і другом, і наставником.

Запрошуємо Вас до затишної класної кімнати