Книга – духовне багатство кожної дитини

ХХІ вік – шалений вік новітніх технологій і техніки. Сьогодні вже не дивина електронні карти, підручники, книги. Але ніщо не може замінити шелест сторінок газет, журналів, книжок.

19 квітня учні 5 класу ЗОШ №3 відвідали центральну міську бібліотеку по вулиці  Шевченка, 20. Нас привітно  зустріли працівники бібліотеки Алла Божко, Тетяна Кекіс, Ірина Карпінець, Світлана Сваш.

Учні мали можливість ознайомились з різними експозиціями і послухати цікаві розповіді про них, побачити найбільшу і найменшу книжку, найстарішу та найновішу.

Дуже цікава, пізнавальна була експозиція про наше рідне місто Борислав, про видатних людей міста нафтовиків. Слухаючи розповідь, учні мали можливість подивитись цікаву презентацію про бібліотеку.

Несподіванкою для учнів став конкурс уважного слухача. За активність та правильні відповіді учні Зеленяк М., Тютюнник М., Здендяк А.,

Сеньків  І.,  Савчин М., Стахурський В., Хоронжак А.,  Мушкета О. отримали несподіванку-подарунок.

Любити і знати рідне місто потрібно усім мешканцям.

Читаючи, ми пізнаємо світ, духовно збагачуємо себе.

Вчитель географії Цапів Анна Омелянівна

2018 рік