Конкурс експериментів

24 жовтня 2018 року на базі Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся міський конкурс «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» для учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти області.
В конкурсі прийняли участь команди майже усіх шкіл міста. Учні показали оригінальні результати експериментально-дослідницької роботи, високий рівень природної допитливості та творчого потенціалу.
За результатами роботи журі конкурсу, почесне І місце отримала команда Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ( учениці 8-А класу: Кугівчак Христина та Юзефович Софія).
Наші талановиті дівчатка будуть захищати честь міста на обласному конкурсі. Молодці. Подальших Вам успіхів.

Попик Ігор Петрович