Про екскурсію до історико-краєзнавчого музею

Враження  дев’ятикласників про екскурсію до історико – краєзнавчого музею м. Борислава 

“17 травня я з класом відвідала наш історико-краєзнавчий музей. В цьому музеї я бувала вже безліч разів, але кожного разу я відкривала для себе щось нове про своє рідне місто.

Цього разу мене зацікавив тваринний світ, господарство,  корисні копалини Борислава. Щодо тваринного світу, то найбільш запам’яталась розповідь екскурсовода про отруйну змію медянку, яка є досить поширена у нас. Наближається літо і необхідно бути обережними і уникати такого небезпечного плазуна.”

Фридрак  Олена

“Добре, що в нашому місті є такий музей. Адже кожен мешканець Борислава повинен знати історію свого населеного пункту, а історико-краєзнавчий музей допомагає в цьому.”

Зубик Володя

“Відвідавши музей, ми дізнались  про минуле нашого краю,  про нафтовий промисел Борислава, про рослинний та тваринний світ, про видатних людей, побачили різні експонати, а також світлини.

Пан Андрій, директор музею, показав нам “Книгу почесних громадян Борислава”. 

Цікава і пізнавальна розповідь про письменників, доля яких була пов’язана з нашим містом.”

Барщик Марія

 “…В таких музеях ми можемо отримати різноманітну інформацію про історію свого краю. Перша кімната музею патріотична: на стіні висить прапор України і зброя, яку використовують  в зоні АТО,   зброя часів Другої світової війни. Цікавими були експонати минулого: пожежна машина, взуття, різномнітне знаряддя.

Найбільше вразила розповідь про Ірину Сеник – сильну жінку, доля якої була важкою. Життєві негаразди її не зломили. Вона писала гарні вірші і творила чарівною голкою чудові візерунки.”

Кшивоглявий Ігор

“Музей  потрібний і важливий для розвитку краєзнавчих знань юних бориславців. Музей – це місце, де можна дуже багато цікавого і навчального дізнатись.”

Радик Надія

“Я би хотіла, щоб наш музей розвивався і  далі. Мені найбільше запам’яталось, навіть тронуло за душу, як нам розповідали про власні речі загиблих людей у цьому приміщенні.”

Ворон Софія

“…Необхідно, щоб такі музеї відвідувало багато людей. В нашому музеї змістовно і цікаво показана історія рідного краю, його ресурси…”

Ковальський Оскар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>