Краса вишивки милує душу

23 лютого 2018 року учні 3-б класу були на екскурсії у  Бориславському історико-краєзнавчому музеї. Діти ознайомилися з історією нашого міста, побували в «чарівних куточках природи» Прикарпаття.

Але  найбільше нас вразила виставка п. Галини Станович. Скільки тепла, душі, краси, праці, таланту вкладено в ці роботи. Ми побачили чарівні замки, золоту осінь, білосніжну зиму, подумки проїхалися на конях, навіть «почули» запах кави  у гарній філіжанці. Словами не передати цю красу! Низький уклін Вам, п. Галино Станович, за Ваш талант, за красу, якою можуть помилуватися усі охочі.

За хорошу змістовну екскурсію дякуємо екскурсоводу.

Зубик О.В.

класний керівник 3-Б класу