Кулінарні шедеври на карантині

Коло розваг у школярів під час карантину звужується, а от коло нових захоплень, при бажанні, можна розширити. Саме тому я й запропонувала своїм учням спробувати себе у кулінарії. У цьому подвійна користь: неабияка допомога батькам та можливість проявити себе у новій діяльності.

Учні тішили мене своїми неперевершеними кулінарними виробами, надсилаючи фото. І скільки різних страв приготували діти! Дівчатка вправно ліпили пельмені,вареники та  пиріжки з картоплі, запікали картоплю з курячим філе,готували оладки з горішками та гарячі тости, випікали завиванці з повидлом та яблучний пиріг, дивували київським тортом, вафельними трубочками з кремом,  десертними сирними кульками рафаелло та смачною фокачею.

Тішуся, що хлопці радо підтримали пропозицію і показали свої кулінарні шедеври. Хотілося скуштувати запашний шашлик, піцу по-домашньому, апетитні налисники, рулет із крабових паличок,  палюшки у фритюрі, кекс із вишнею, сирний чізкейк.

Тепер я сміливо можу сказати, що мої діти талановиті не лише у навчанні, а й можуть показати свої чудові здібності й у кулінарній справі.

Пропоную усім ролик кулінарних шедеврів своїх вихованців.

Лісович О.Г. (кл. керівник 4-Б класу)

2020 рік