В очікуванні Великодня

Напередодні великого світлого свята Воскресіння Христового учні нашої школи взяли участь в загальноміській акції «Намалюй писанку». Ця робота принесла дітям величезне задоволення, адже, малюючи писанку, діти торкнулися сакрального мистецтва, поринули в давній світ традицій свого народу, напередодні Великого Свята пригадали його глибокий християнський зміст.

Цікаво було спостерігати, як мазок за мазком створюють діти крашанки, як колоритні краплинки лягають чудовим візерунком на крапанки, як фарба і віск творять чудо на писанках, голочки у вмілих руках створюють незабутні шкрябанки. Крім давніх технік, учні використали сучасні методи створення великоднього символу: стрічки, бісер, солому, шнурки, папір-жатку, тканину, навіть макарони і клей ПВА.

Уроки і майстер-класи для дітей провели вчителі трудового навчання Попик Л. В. та Фришко І. І.

Результат перевершив усі сподівання – шкільна колекція писанок поповнилася  масою веселкових нових екземплярів. Приємно, що діти самі залишилися задоволені від своєї праці, а ще від відчуття дотичності  до гарного загальноміського проекту.

З наступаючим святом Великодня!