Літературний конкурс «Відлуння ліри – 2018»

Вже кілька років поспіль в нашому місті проводиться літературний конкурс «Відлуння ліри», присвячений Дню української писемності та мови. Даний конкурс підтримує творчих і обдарованих учнів, популяризує українську мову, прозу та поезію, збирає під одним «літературним дахом» всіх, хто любить українську літературу.

9 листопада 2018 р. в приміщенні центральної міської бібліотеки знову звучали незабутні рядки класиків та сучасних авторів у виконанні талановитої молоді. Серед учасників були і учні нашої школи: Савка Анна (8-а кл.) та Габчак Софія (8-б кл.). Дівчата виступали в номінаціях «Проза» та «Поезія». Журі високо оцінили артистизм та декламування наших дівчат. За результатами конкурсу обидві виконавиці отримали Дипломи Лауреатів 2 премії та пам’ятні призи. Савка Аня виконувала уривок з поеми Івана Франка «Лис Микита», а Габчак Софія – уривок із повісті Романа Горака «Трагедія Богдана Лепкого».

Пишаємося своїми талантами.

Дирекція школи висловлює подяку ученицям 8-х класів, їх батькам та вчителям, які підготували конкурсантів: Бондаревій Орисі Миколаївні та Козар Оксані Михайлівні.

Ольга Ридзанич