Літня мовна школа

З 3 по 11 червня при Бориславській ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 3 діяла літня мовна школа (дві групи: «Sunny Kids», «Happy Kids»), де діти мали можливість вивчати англійську мову без словників та конспектів, вчились розважатись, проходити квести та розв’язувати завдання англійською мовою – весело, цікаво та з друзями!

Всі заняття в школі були розроблені у формі змагань та ігор, що давало можливість дітям створювати невимушену атмосферу, створювало дух здорової конкуренції і сприяло більш продуктивному навчанню.

Такий неформальний підхід в спілкуванні з дітьми, інтерактивні методи навчання і залучення до створення своїх власних правил дає можливість дітям краще сприймати нове та більше вірити у свої сили.

Микулич Ірина Володимирівна

2019 рік