Мальовничий куточок Борислава

Сьогодні учні 1 – Б класу (кл.к. Лісович О.Г.) та 3-А класу (кл.к. Пігур Н.М.) побували у мальовничому куточку рідного міста.

Це садиба-музей Сергія Салантьєва «Карпатська дерев’яна хата». Господар садиби радо зустрів гостей. Він цікаво й доступно розповів малечі про історію рідного краю, старовинні речі побутового вжитку наших пращурів. Тут велика колекція різноманітних глиняних глечиків та тарілок, старовинні меблі, стародавні ікони. Діти побачила стародавні жорна, якими мололи зерно, куфер, де зберігали одяг, бочки для зберігання зерна. Тут можна побачити народні строї бойків, гуцулів. А навколо хати затишний та мальовничий садочок повен квітів та зелені.

Хочеться подякувати п. Сергію  за його бажання зберегти історію нашого краю і донести її молодому поколінню.

Лісович Ольга Григорівна

2021 рік