Мандрівка карпатським трамвайчиком

Цікаво завершився навчальний рік в учнів 3-А класу (класний керівник Бондаренко Ореста Ярославівна) і 4-А класу (класний керівник Кміть Ліля Каролівна).
Це була незабутня мандрівка по Карпатах. А мандрували на карпатському трамвайчику і учні і батьки. Відкриті вагони,  вітер в обличчя – а навкруги гори, водопади, підвісні мости, ліси, болото-заповідник Ширковець. Краса неймовірна.

А ще ми відвідали музей меду «Бджілка», дегустували мед, пили карпатські чаї. І кульмінація подорожі – інтерактивний природничий музей. Бачили неймовірний фільм про Карпати. А ще – все можна було відчути руками: відкрити стовбур дуба, залізти в лисячу нору, послухати спів пташок. Це був урок природознавства на природі.

А відійти від  суєти ми змогли в Гошівському монастирі. Чудотворна ікона, молитва, свічки – враз діти подорослішали, доторкнувшись до вічного.

Попереду літо і нові екскурсії.

Бондаренко Ореста Ярославівна