Мандрівка рідним краєм

_cXbvLi5gv8

Ось і закінчилося навчання у початковій школі. Відлунав останній дзвоник, з піснями та танцями пройшов випускний, попрощалися з першою вчителькою. Та розставатися на довгі три місяці так не хотілося і вирішили учні 4 – Б класу здійснити мандрівку рідним краєм.  Діти обрали маршрут «Славськ – Тухля», запросили майбутнього класного керівника Яремко Наталю Володимирівну та керівника гуртка рідне слово Харлан Наталю Кирилівну, а батьки замовили автобус та екскурсовода і вирушили у подорож.

Юні франківці побували у селі Тухля  Сколівського району Львівської області.  Це село тісно пов’язане з життям і творчістю Івана Франка. Діти попили воду із криниці Івана Франка, сфотографувалися біля пам’ятників Івана Франка та Захара Беркута. Із слів екскурсовода присутні дізналися, що гірська місцевість навколо села є місцем історичних подій, які описані у творі Івана Франка «Захар Беркут». На південній околиці села, за річкою Опір, на горі «Захар Беркут» присутні побачили статую Захара Беркута – саме там, за народними переказами, і поховано цю історичну постать.

Потім автобусом всі вирушили до національного природничого парку «Сколівські Бескиди». Тут усі милувалися красотою Кам’янецького водоспаду, висота якого близько 7 метрів, і фотографувалися біля його каскаду, який розділений скельним виступом на два потоки.

Згодом, піднімаючись високо по скелястій дорозі, усі зійшли на вершину, де серед густого лісу, ніби затаїлося від людських очей, невеличке  озеро Журавлине(Мертве озеро). Вода в ньому дуже багата на сірководень, тому в озері нема ніякої живності. Згодом усі відновлювали свої сили та пили воду з джерела «Жива вода», кидали монети у воду, щоб ще приїхати у ці чарівні місця.

Під час екскурсії біля річки Кам’янка на широкій та просторій галявині хлопці з татами грали у футбол, а дівчата з мамами в цей час накривали святковий стіл. Усі смакували смаженими сосисками, які на вогнищі готували самі ж діти.

Відпочинок вдався. Всі задоволені й радісні повернулися додому. На згадку про цю чудову поїздку діти зробили чимало світлин та придбали у павільйонах невеличкі сувеніри.

Ольга Лісович, класний керівник 4 – Б класу.

2 коментарі до “Мандрівка рідним краєм

1. Андріанна

Екскурсія була дуже чудова. Багато побачила і дізналася нового. Класно відпочила. Залишилися гарні спогади і хочеться знову побачити цю КРАСУ Карпатського краю!

2. Володя

Мені сподобалася ця поїздка!День вдався на ура!Дуже красивий був водоспад.Сподіваюся я там ще побуваю!