Марія Чумарна в ЗОШ №3 м. Борислава

У четвер, 25 жовтня, в нашій школі, у рамках книжково-літературного фестивалю “Трускавецький ЛітФест”, відбулася зустріч вчителів міста Борислава з українською письменницею, педагогом, дослідницею української звичаєвої культури, громадським діячем і членом Національної спілки письменників України Марією Чумарною.

Відкрила захід методист міського відділу освіти Демко Я.Й, яка ознайомила присутніх із біографією, діяльністю та творчими доробками М. Чумарної.

Коли почала говорити сама Марія Іванівна Чумарна, в аудиторії створилася надзвичайно тепла, дружня, відверта атмосфера. Її розуміли з півслова, адже говорила про високодуховне і таке наболіле! Шановна гостя радо поділилася своїми найновішими методичними напрацюваннями, літературними здобутками у творчості.

Багатогранний талант цієї надзвичайної жінки, прості і водночас глибоко філософські істини, які ми почули з її уст,  нікого не залишили байдужим.

На завершення зустрічі Я. Й. Демко процитувала свій улюблений вірш, автора Марії Чумарної. Гостя була надзвичайно зворушена.

На згадку про спілкування з талановитою українкою багато присутніх придбали її нові твори.

Після зустрічі з освітянами міста Марія Іванівна зустрілася за круглим столом з дирекцією школи. В атмосфері довіри та професіоналізму обговорили проблеми сучасної школи, перші кроки до НУШ. Директор Драган В. І. висловив сподівання, що сучасні та креативні ідеї Марії Чумарної будуть корисними в навчально-виховному процесі.