Ми за мир у всьому світі!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни.

І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи. День розпочався флешмобом «Голуб миру», який підготували учні 7-А класу (керівник Стефанчук  О.В.).

Протягом дня у початковій школі була проведена  акція  «Я за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР», класними керівниками години духовності «Мир на землі – радість у родині».

Школярі висловлювали  побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».
Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Стефанчук  Оксана Василівна

2021 рік