Мій біль – Чорнобиль

BbFsRZhj8l4 головна45

Мій біль – Чорнобиль, бо тоді
Все людство апокаліпсис терпіло,

Та треба, і не тільки іноді,
Щоб горе світу, як своє боліло.

Стефанчук Оксана Василівна

Цими днями у ЗОШ №3 м. Борислава (у приміщенні шкільної бібліотеки) відбулось вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. Захід організували учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника О.В. Стефанчук.

Зворушливо та з трепетом у душі Таран Т., Рак С., Онищенко Р., Загірська Х., Метельська А., Іванчук Ю., Вороняк А. зіграли ролі «Зони», «Чорного болю», «Станції», «Радіації», «Атома», «працівника Чорнобильської АЕС». Також діти хвилююче, зі сльозами на очах декламували вірші та розповідали про страшні події 26 квітня 1986 року. Зі скорботою було згадано усіх тих, хто, ризикуючи власним здоров’ям та життям заради нас, брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Директор школи Драган В. І. щиро подякував організаторам заходу. Усіма присутніми було вшановано пам’ять Героїв та жертв Чорнобиля хвилиною мовчання.

Kozar-Oksana Заступник директора з виховної роботи Козар О. М.