Міський фестиваль-конкурс стройової патріотичної пісні

Цьогоріч Українській Повстанській Армії та збройному крилу Організації Українських Націоналістів виповнюється   75 років. У часи  СРСР  вояків УПА та ОУН вважали «ворогами народу». І досі роль УПА у різних частинах України оцінюється по-різному.

А зараз вже кожен другий українець висловлюється за те, щоби визнати ОУН та УПА учасниками боротьби за державну незалежність та героями України.

До Дня захисника України та 75-ї річниці УПА з метою формування почуття патріотизму в підростаючого покоління, виховання патріотичної національної свідомої молоді у місті був проведений фестиваль–конкурс стройової патріотичної пісні, в якому взяли активну участь старшокласники шкіл міста.

Учні нашої школи у кількості 20-ти осіб в підрозділі, двох прапороносців (Юзефовича Віталія, Попика Марка) та командира підрозділу (Кісіль Цвітани) очолили загальну колону та під українську козацьку пісню стартували у конкурсі.

Наша Цвітана, єдина дівчина–командир серед усіх шкільних підрозділів вправно повела за собою весь підрозділ. Гучно і   злагоджено звучала «Пісня козака Джури». Кожен крок викарбовував юнацьку міць, енергію і красу.

Пишаємося своїми випускниками, які достойно представили школу на даному конкурсі.

За результатами конкурсу нашому підрозділу було вручено грамоту відділу освіти і Управління культури, молоді, фізичної культури і спорту та символічний  подарунок – пам’ятку про 75 – річний ювілей УПА.

Оксана Козар, заступник директора з виховної роботи

Міський фестиваль-конкурс стройової патріотичної пісні, присвячений 75-тій річниці створення УПА та Дню Захисника Вітчизни. (відео від Анатолія Федорка)

Виступ учнів ЗОШ №3