Мужність і відвага крізь покоління

IMG_1412

Ось і знову ступила на наш поріг золотокоса осінь. Здається, що вкотре прийшла прекрасна Діва Марія і розкинула над нами свій небесно-синій омофор-покров.

13 жовтня у ЗОШ № 3 відбувся захід з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва та 74-ї річниці створення УПА, який підготували учні   7-А  ( класний керівник Яцуляк Тетяна Михайлівна )  і 7-Б класів (класний керівник Попик Ігор Петрович ).

IMG_1415

На заході звучали тематичні виступи, патріотичні вірші та пісні.

Учениці 7-А класу Вороняк М., Гаман Н., Столяр Ю. щиро та зворушливо виконали пісню “ Прошу в неба й землі”.  Із уст учнів 7-Б класу гордо та завзято пролунала пісня  “ Ми — гайдамаки”. Рославцева Тереза та Фецяк Олег  (7-А кл.) продекламували присягу вояка Української Повстанської Армії. У виступах учнів звучали слова про любов до України, мужність і відвагу захисників української землі.

IMG_1426

IMG_1431

IMG_1440

Захід завершила Метельська А. (10-Б кл.) неймовірно ліричним виконанням пісні “ Мамина молитва”.

Школярі гідно вшанували бойовий подвиг, звитягу, самовідданість громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

Директор школи Драган В.І. щиро подякував організаторам заходу.

Вчитель української мови  та літератури

Гуцало Мар’яна Ігорівна