МИР ТОБІ, УКРАЇНСЬКА РОДИНО!

Мир тобі, українська родино!
Хай святиться тут Боже ім’я!
Хай панує між Вами щоднини
Щире слово і Правда свята.

Ще  й  досі весь християнський світ перебуває у духовному піднесенні Різдвяних свят. Прослава новонародженого Спасителя дзвінкою, гучною колядою пливе у повітрі в далекі далечіні, пробуджуючи в серцях найкращі почуття, адже  «Коляда – це теж молитва».

Кажуть, чим більше коляд звучить в оселі, тим щасливішим буде прийдешній рік, тому ми, вчителі, батьки та учні 5-6-х класів нашої  школи дуже раділи, коли після зимових канікул знову почули добрі і щирі різдвяні

віншування, улюблені колядки у виконанні учнів 5-б класу

(класний керівник Данилець І. Й).

Виступ пройшов на одному диханні, злагоджено, піднесено, цікаво. В ньому взяли участь усі учні класу: колядували, віншували, посівали на добро, вітали разом з ангеликами, грали на цимбалах та скрипці, і все це на фоні чудового різдвяного відео.

Святкова атмосфера заполонила весь актовий зал школи і всіх, хто там знаходився, а яскраві ялинкові вогні і новорічні прикраси додали дійству справжньої різдвяної магії.

Заступник директора з виховної роботи Оксана Козар подякувала всім, хто долучився до створення цього свята, а учні і їх рідні ще довго перебували в полоні святкового дійства, робили фото на пам’ять, ділилися враженнями.

У ці священні дні в наших душах панує особливе почуття тихої радості і відчуття дивного світла, яке осяює все навколо.

Різдво Христове несе на землю мир і спокій усім людям, бо в ньому міститься запорука вічного життя і вічної радості.

То ж

Хай та зірничка в Різдвяні свята
принесе радість до вашої хати,
здоров’я, достаток, пошани від світу,
багатство у домі й щасливії літа.

Ольга Ридзанич

2020 рік