Мистецтво без меж

Споконвіку художники та митці приносили нові стилі написання картин, дивували  характером перенесення свого настрою на полотно. З кожним роком ми можемо помітити тенденцію зміни мистецтва на більш хаотичне, сміливіше та кричуще про себе – саме так можна описати новий напрямок – картини написані озокеритом.

Учні 4-Б класу відвідали виставку картин

Павла Делінкевича БориславітОзокеритова палітра” у нашому Історико – краєзнавчому музеї.

Це особлива подія для Борислава, міста з унікальною історією видобутку нафти та озокериту,  бо виставка презентує картини природи які написані бориславським озокеритом та бориславським художником.

Діти були приємно вражені, вони дивились на витвір мистецтва і дізнавались багато цікавого про красу та ексклюзивність рідного міста.

Радимо всім відвідати цю неповторну виставку!!!

Рахель С.Я.

класний керівник 4-Б кл.