“На шлях я вийшла ранньою весною…”

“Ні! Я жива!

Я буду вічно жити!

Я в серці маю те,

що не вмирає…”

Леся Українка

З нагоди ювілею уславленої поетеси Лесі Українки в ЗОШ №3  відбувся літературно-мистецький вечір «На шлях я вийшла ранньою весною…». Організатором вечора була вчитель української мови та літератури Шоха Галина Петрівна, якій допомагали реалізувати задумане учні 8 – 10 класів. На сцені завдяки різним художнім засобам  ожив величний образ Лесі Українки, яка, за словами поета Максима Рильського, уміла «Жить в нещасті життям щасливим». Все життя Лесі було піснею, піснею мужності і любові, натхненною думою про Україну.

Присутні почули цікаві сторінки з творчої біографії письменниці, звучали пісні на її вірші, і неабиякий інтерес у присутніх викликала інсценізація творчого шедевру Лесі Українки «Лісова пісня».

Все дійство супроводжувалося мультимедійною презентацією.

Присутні на святі гості, дирекція школи, шкільна молодь, вчителі, батьки, виступили в кінці заходу зі словами подяки учасникам і організаторам заходу.

Директор школи Драган Володимир Іванович особисто висловив щиру подяку учасникам за чудову організацію цього літературного свята.

Людмила Матуріна