Нагороди знайшли своїх героїв

Скоро листопад і всі юні любителі комп’ютерних головоломок, цікавих задач і захоплюючих ребусів знову зустрінуться на рингу міжнародного конкурсу Бобер.

Цей конкурс комп’ютерної вправності вже втринадцяте збере найкмітливішу молодь України біля моніторів.

Пишаємося тим, що наша школа є учасником конкурсу з першого дня, коли Україна увійшла в міжнародну асоціацію Bebras (2008 р.), і завжди займає за кількістю учасників найвищі позиції у місті, а також має високий рейтинг у області.

Минулого року у конкурсі взяли участь юні любителі комп’ютерів з 51 країни світу.

Через пандемію видача сертифікатів учасникам минулорічного конкурсу відклалася у часі.
І от нещодавно блокноти від Бобрика і гарні сертифікаті знайшли своїх героїв.

Любі наші бобреняточка, бобренята, бобрики і бобри – ви найкращі!!!!!!!

Чекаємо вас на цьогорічному конкурсі, який відбудеться  8-11 листопада.

Учасники: учні 2-11 класів.

Благодійний внесок становить 20 грн.

Сподіваємося на підтримку батьків і активність шкільної молоді.

Ридзанич Ольга Львівна

2020 рік