Нагородження переможців конкурсу «КОЛОСОК-осінній-2015»

Kolosok

Переможці конкурсу – учні початкових класів ЗОШ №3, координатор шкільного конкурсу – вчитель-методист Борисов Олег Григорович

12 лютого в нашій школі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК осінній – 2015» серед учнів початкових класів. Кожний учасник отримав сертифікат конкурсу та інформаційні матеріали. Координатор шкільного конкурсу вчитель – методист Борисов Олег Григорович.

IMG_7639Координатори Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу:

МОН України, Інститут модернізації змісту освіти, Інститут обдарованої дитини НАПН, ЛМГО «Львівський інститут освіти».

Конкурс проводиться щороку  у квітні та  листопаді.