Скоро! Скоро! Скоро! 10-й ювілейний Bebras!

Дорогенькі наші бобреняточка, бобренята, бобрики і бобри)))!

Нагадуємо вам, що 12, 13, 14-го листопада відбудеться 10-й, ювілейний міжнародний конкурс комп’ютерного мислення “Бобер-2017”!

Згадаємо, як весело і цікаво ми проводили цей конкурс всі попередні роки. Лише минулий, 2016-й, приніс нам кілька неприємних сюрпризів з електроенергією, але і це не стало перешкодою для маси позитивних емоцій при роботі з цікавими задачами.

Ви вже мали змогу ознайомитися з інформацією про перебіг конкурсу в 2016 році. (http://www.school-library.com.ua/shkilni-novyny/bober-2016-rik.html) Сьогодні для згадки демонструємо вам ще кілька фото з процесу нагородження учасників і переможців, а також особливого вшанування “найстарших бобрів” – нинішніх випускників.

Нагадуємо вам, що завдяки старанню всіх учасників і їх батьків, які підтримали своїх розумників у бажанні взяти участь у конкурсі, наша школа знову була кращою у місті, а наше місто – кращим по Львівщині! Пишаємося вами, бо завдяки таким креативним і активним учням Україна серед 53-х країн світу втримала своє почесне і високе 3-тє місце.

Чекаємо вас в комп’ютерному класі нашої рідної Бориславської ЗОШ №3 в один з днів конкурсу, 12-го, 13-го чи 14-го листопада, згідно розкладу!

Ольга Ридзанич, вчитель інформатики