Наш випускник – майстер спорту України, чемпіон України з кікбоксингу!!!

З 16 по 19 листопада 2017р. в м. Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу за версією ISKA, в якому взяли участь найкращі кікбоксери з усієї України. У складі команди Львівської області серед дорослих змагався студент інституту фізичної культури і здоров`я, майстер спорту України Павляк Олег. Він виборов звання Чемпіона України з кікбоксингу за версією ISKA, провівши чотири поєдинки, у кожному з яких здобув перемогу над представниками Києва, Харкова та Черкас.
Також цього року Олег здобув звання Чемпіона України за версією WAKO (м.Бровари), Чемпіона України за версією WPKA (м.Львів) та володаря Кубку України за версією WPKA (м.Харків).

Отже, Олег став Чемпіоном у трьох різних версіях кікбоксингу (ISKA,WAKO,WPKA), довівши що він є найкращим кікбоксером України у своїй ваговій категорії. Тепер Олег у складі збірної України готується до Чемпіонату Світу.

Зараз  студент Олег Павляк є гордістю ДДПУ , він переможець  конкурсу “Студент року – 2017”

у номінації студент-спорсмен.

Олег Павляк – випускник нашої школи. Олеже! Вся наша школа пишається твоїми високими спортивними досягненнями!

Щиро вітаємо тебе з перемогою і бажаємо  міцного здоров’я та подальших успіхів у спорті.

Так тримати!!!