«Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине!»

16 березня 2018 року на базі 7-8 класів відбулося урочисте літературно-музичне свято  «Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине!», приурочене до дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Мета заходу: вшанувати пам’ять великого українського Кобзаря, розвивати творчі здібності учнів, навики виразного декламування віршів, виховувати почуття гордості за своє, українське, за велике творче насліддя українського національного генія.

На заході прозвучали неперевершені твори поетичної спадщини велетня духу, які є актуальними і нині, у виконанні Андрія Яцуляка,  Даніеля Дояра , Максима Криницького, Вікторії Божко, Івана Балуша, Романа Дуба,  Назара Стефанчука, , Назара Ковальчука, Владислава Дречевича.

Справжньою прикрасою свята стали твори Кобзаря, у талановитому декламуванні Софії Габчак  та пісень «Думи мої, думи мої» і «Садок вишневий коло хати», мелодійно проспівані Вікторією Шкіль та Юлією Столяр.

Точно  запам’ятається глядачам сценка про малого Тараса у виконанні Терези Рославцевої, Романа Смагули, Тадея Борисяка, Андрія Стасіва, Катерини Смицької.

Ведучі свята: Софія Габчак та Максим Дидик, коротко пригадали життєвий та творчий шлях Тараса Григоровича Шевченка, відзначивши, що тяжка доля не змогла перетворити в іржу золото його душі, стерти його любов до людей, до своєї Батьківщини.

Захід підготували:

 

– класний керівник 8-Б класу Попик І.П.

вчитель української мови та літератури Шоха Г.П.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>