Наші найменші школярики

Ось і добіг до кінця перший тиждень адаптаційного періоду у школі наших найменших учнів.У дітей уже сформувалось певне розуміння того, що їх чекає найближчим часом.

День починається у класі з ранкового кола – зустрічі. Це допомагає налаштувати дітей і створити доброзичливу атмосферу в класі. Усі дітки звикають один до одного, призвичаюються до нового оточення і вимог.

Найважливіше – це згуртувати, сформувати колектив класу, навчити дітей із повагою ставитись одне до одного.
Попереду ще багато шкільних буднів і нехай вони будуть у наших найменших учнів найкращими!

З любов’ю

класний керівник 1-Б класу