Кісіль Цвітана посіла перше місце серед жіночих пар за програмою Age group

DSC_0164 - копия

Учениця 9-А класу Кісіль Цвітана посіла перше місце серед жіночих пар за програмою Age group.

26 грудня 2015 року у місті Бориславі відбувся турнір зі спортивної акробатики присвячений пам’яті Олени Шутяк.
Учениця 9-А класу Кісіль Цвітана посіла перше місце серед жіночих пар за
програмою Age group.

Рекорд України

12 березня 2016р. у Львові за підтримки почесного консула Угорщини у Львові та Львівській області Лариси Малех та ректора Львівського державного університету Внутрішніх справ Валерія Середи  та керуючого справами ГО ”Асоціація учасників АТО Львівщини” Тараса Маслянка, пройшов захід в рамках міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі”.

Діти героїв – учасників АТО встановили рекорд України. У присутності представників Книги рекордів України 300 дівчаток і хлопчиків написали побажання на голубах та прикріпили їх на карту Республіки Польща.

Всі учасники отримали дипломи від представника національного проекту «Книга рекордів України» за презентацію найбільшої карти Польщі та солодкі подарунки. Дану карту планували презентувати у Полищі 18 березня 2016 р.

Серед учасників рекордного заходу була і учениця нашої школи – Кісіль Цвітана.

рекорд України