Хлопці, ми пишаємося вами! Наші талановиті діти

Павляк Остап, учень 5 – Б класу, посів перше місце у змаганнях з  кік-боксингу у розділі «Лайт – контакт» у ваговій категорії 34 кг.  Нагороджений грамотою Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної держадміністрації.   Остап займається кік-боксингом  у дитячій спортивній школі «Атлант» при ЗОШ №3.

Павляк Остап, учень 5 – Б класу

Пелешок Сергій, учень 7 – го класу нашої школи займається з сіми років боротьбої дзюдо у дитячій спортивній школі «Атлант» при ЗОШ №3.

За спортивні досягнення відзначений багатьма нагородами: лише медалей у спортивній біографії Сергія – тридцять три, з них 17 – золотих, 9 – срібних, 7 – бронзових. Окрім того спортсмен має 64 –грамоти та дипломи за успішні виступи у змаганнях різних рівнів.

Сергій – кандидат у майстри спорту, відзначений кваліфікаційним ступенем «зелений пасок» 3(1) к’ю. Чотири кубки здобуті у важливих поєдинках. Один із них – Переможець ЦР ФСТ «Україна». Тренер Сергія – Василь Юрієвич  Шимченко.

Подальша робота Сергія над собою – запорука досягнень у спорті!!!

Пелешок Сергій, учень 7 – го класу

Нагороди Сергія – медалі, грамоти, дипломи

Пелешок Віталій, учень 4 – Б класу нашої школи. З шести років займається у секції дзюдо під керівництвом Шимченка Василя Юрієвича. У свої неповні десять років нагороджений 24 медалями. У 2015 році отримав медаль «Кращий дзюдоїст 2015 р.». У його спортивному портфоліо 41 диплом за високі досягнення у спорті. Нагороди Віталій почав отримувати одразу як почав відстоювати свій титул. Так у 2012 році отримав за перемоги 5 дипломів, у 2013 році – 14 дипломів, у 2014 р. – 15 дипломів, у 2015 р. – 6 дипломів. Цього року 13 березня отримав диплом за зайняте 1 місце в обласному турнірі з дзюдо у ваговій категорії до 27 кг серед юнаків та дівчат.

Спортивних вершин тобі, юначе!

Класний керівник 4 – Б класу, Ольга Лісович

Пелешок Віталій, учень 4 – Б класу

Загірський Олександр, учень 7-го класу – гордість нашої школи. Ще зовсім юним він почав займатися спортом. Олександр є чотирьохкратним переможцем чемпіонату Львівської області з боксу, переможцем міжнародних змагань в місті Штутгарт (Німеччина), п’ятикратним переможцем чемпіонату Львівської області з акробатики за програмою МКС, трьохкратним переможцем чемпіонату України 2014-2016 рр. за програмою МКС, переможцем міжнародних змагань присвячених пам’яті заслуженого тренера України О.Чернявого у місті Львові.

Загірський Олександр, учень 7-го класу

Войтович Олег, учень 7-го класу, з семи років почав займатися у ДЮСШ в секції  дзюдо. І вже на перших своїх змаганнях посів перше місце серед юнаків та дівчат.

У 2011 році посів перше місце на змаганнях,  присвячених пам’яті СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ у місті  Золочеві.

Кожного року Олег здобував перемогу у своїй віковій категорії.

А у 2014 році взяв участь вже у чемпіонаті України з боротьби дзюдо і посів  9 – те  місце серед тридцяти претендентів на перемогу.

Молодець, ми пишаємося тобою!!!

Войтович Олег, учень 7-го класу

Один коментар до статті “Хлопці, ми пишаємося вами! Наші талановиті діти

1. Андріанна Возняк

Молодці, Сергій і Віталік! Так тримати! Будьте непереможними!