Вітаємо призерів фестивалю – конкурсу “Місто Лева”!

3_n

На фото: голова громадської організації “Цвіт нації” Віктор Кравцов, учениці ЗОШ №3 – Софія Микулич та Адріана Метельська

З 11 по 13 березня у місті Львові, в Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся міжнародний фестиваль – конкурс «Місто Лева», де серед 163 -х конкурсних номерів (це близько 1000 учасників) учениці ЗОШ №3 міста Борислава отримали почесні місця: Микулич Софія – ІІ місце у номінації «Народний вокал» (4 вікова категорія), Метельська Адріана – ІІ місце у номінації «Танці народів світу» (3 вікова категорія).

Дівчата висловлюють подяку всім, хто долучився до підготовки художніх номерів. В першу чергу батькам за підтримку та терпіння, голові громадської організації «Цвіт нації» Віктору Кравцову, вчителю вокалу міського палацу культури Гамзію Михайлу Васильовичу та Кузьо Руслану Богдановичу, вчителю БДЮТ  Кирчею Володимиру Михайловичу, вчителю східних танців міського палацу культури Наталі Покорі, вчителю музичного мистецтва, магістру педагогічної освіти Цигалову Юрію Григоровичу, вчителю хореографії Цигаловій Дануті Григорівні.

Микулич Софія

Метельська Адріана