Наталочко, творчості тобі, нових ідей та задумів! Наші талановиті діти

Гвоздецька Наталя – учениця 4 – Б класу

Гвоздецька Наталя – учениця 4 – Б класу нашої школи –  чотири роки відвідує гурток «Природа, фантазія, творчість», який функціонує при ЗОШ № 3 від СЮН під керівництвом Хомин Катерини Іванівни. За роки відвідування гуртка Наталя отримала навики працювати з природніми матеріалами(сухим листям, сухоквітами, насінням, соломою); засвоїла різні види паперопластики; напрямки флористики; розвинула техніку витинанок, види аплікацій, декорування писанок. Наталя бере активну участь у шкільних, міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, за що нагороджена 5 грамотами. У 2014 році нагороджена грамотою за активну участь у міському конкурсі «Новорічна композиція». У 2015 році отримала ІІ місце у конкурсі «Таланти твої Україно» в номінації «Природа і фантазія». Щедрий став і 2016 рік для нашої майстрині. На обласній виставці-огляді «Квітковий вернісаж» її робота – екібана з соломи, сухоквітів під назвою «Крізь терни до зірок» – була відзначеною найкращою роботою і Наталю нагородили грамотою за творчий підхід і оригінальність виконання.

Дорога Наталочко, творчості тобі, нових ідей та задумів, оригінальних робіт і перемог.

Класний керівник 4 – Б класу, Ольга Лісович

Один коментар до статті “Наталочко, творчості тобі, нових ідей та задумів! Наші талановиті діти

1. Андріанна Возняк

Наталочко, моя найкраща подружка. Ти мододець! Так тримати!