Великі досягнення маленьких українців

2 клас лижник (1)

Дмитро Фецяк

Фецяк Дмитро, учень 2-Б класу , в свої неповні два роки, завдяки зусиллям батька і братів, розпочав свої перші спроби стояти та їздити на лижах.

І вже у два роки їздив трасами ТК «Буковель».

В березні 2015 року на ТК «Буковель» проходив третій фінальний етап найпопулярніших в Україні дитячих змагань з гірськолижного спорту «Bukovel Kids Cup 2015»

В цих змаганнях взяло участь 240 дітей. Дмитро здобув 8- ий результат серед дітей, які займаються в спортивних школах з персональними тренерами.

В 2016 році Дмитро покращив свій результат і був 6- им.

Дмитро Фецяк

На змаганнях на Кубок Українського гірськолижного клубу, що відбувся в 2016 році на горі «Плай», він здобув заслужену перемогу першого і другого дня.

Два перші місця в його скарбничці.

Слід зазначити, з врахуванням результатів і перемоги Дмитра, сім’я Фецяк здобула перше місце у сімейному заліку на Кубок Українського гірськолижного клубу.

Так тримати!!!

Учениця 2-Б класу  нашої школи Чарнош Ірина з п’яти років почала займатися народними танцями.

В шість років вона вже вступила  до Трускавецького клубу спортивного бального танцю «Sway», де розпочала здобувати свої перемоги.

Свою першу перемогу вона здобула у місті Трускавці (ІІ місце);

другу перемогу – у місті Самборі  (І місце);

третю перемогу – також у місті Самборі (І місце).

А в 2016 році ще дві перемоги: м. Львів – ІІ місце та м. Трускавець – І місце.

Чарнош Ірина

.

Войтович Анастасіяучениця 3-го класу Бориславської ЗОШ №3. Почала займатися танцями з 5-ти років в Бориславській школі мистецтв. З 6-ти років продовжила заняття у клубі спортивного танцю «Ювента Денс» (керівник Задорожний Юрій Ростиславович).

Перше місце на змаганнях у м.Трускавці в категорії «Дебют соло 1» у 2014 році стало її першим досягненням. Протягом 2-х років стала призером та переможцем багатьох змагань з танцювального спорту.

Найбільшим досягненням Анастасії – ІІІ місце на міжнародних змаганнях

«WESTUKRAINIAN OPEN» у м.Львові.

Войтович

Войтович Анастасія